גריסה והשמדת מסמכים

שומרים על המידע - שומרים על הסביבה

מגוון פתרונות אבטחת מידע יעודיים לטיפול בחומר חסוי. השירותים כוללים בין היתר גריסת חומר בבית העסק באמצעות המגרסות הניידות שלנו או איסוף למרכז הגריסה המתקדם שלנו. בנוסף, נשמח להציע לכם מגוון רחב של אמצעי גריסה לשימושכם בבית העסק.

אז מה גורסים? ניתן לגרוס נייר, מדיה מגנטית, מחשבים וכל חומר עליו מצוי מידע חסוי.

מתלבטים? רוצים לדעת איך פתרונות אבטחת המידע שלנו ישדרגו את העסק שלכם? זה בדיוק הזמן להשאיר פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם כל הפרטים!

חשוב לזכור שאנו ספק מורשה ורשמי של צה"ל ומשרד הביטחון, ובנוסף מספקים שירות למשרדי ממשלה, תעשיות צבאיות, חברות הייטק, בנקים, שגרירויות ועוד מגוון רחב של עסקים – גם בגריסת חומרים – יש לכם על מי לסמוך.

כיתבו לנו

1. נגיע אליכם ונאסוף את החומרים להמשך טיפול במפעל
2. ניתן גם לגרוס אצלכם בעסק - הפיתרון המומלץ!
3. הפינוי מתבצע על ידי עובדים בעלי סיווג בטחוני מתאים
4. החומר מגיע למרכז הגריסה המתקדם שלנו במודיעין
5. במרכז הגריסה החומרים יעברו מיון קפדני
6. קדימה, גורסים! ביצוע לפי תקני איכות מחמירים
7. בסיום הגריסה מתבצעת כבישה של הנייר לבאלות
8. הנייר ממשיך את דרכו בדרך לחיים חדשים
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

היתרון המרכזי, בשימוש במגרסה ניידת אשר מגיע ממש עד לעסק שלכם, הוא שאתם יכולים לראות בזמן אמת את החומר נגרס. כמובן, שגם במפעל הוא ייגרס על פי כל הדרישות והתקנים – אך במגרסה הניידת זה קורה ממש אל מול עיניכם.

אנו יודעים לגרוס את כל סוגי הנייר!

הנייר ממשיך לתהליך המיחזור, כחלק מהכלכלה המעגלית לשמירה על הסביבה ושימוש חוזר, ומיוצר ממנו נייר חדש וממוחזר. הנייר שנאסף מהווה תחליף לתאית נקיה אשר מיובאת ומיוצרת על ידי שימוש בעצים.

בראש ובראשונה משאית הגריסה הניידות שלנו אשר מגיעות לכל מקום. בנוסף, אנו מוכרים ומשכירים מגוון כלי אצירה ייעודיים שתוכלו לראות בקטלוג שלנו – קישור להורדת הקטלוג. מתלבטים במה לבחור? המומחים שלנו ישמחו לעזור.

מומחי אבטחת המידע שלנו זמינים במייל, בטלפון ובווטסאפ שבתחתית המסך. אפשר גם להשאיר פרטים בטופס שבדף ונחזור בהקדם להתאים לכם את הפתרון המושלם

אצלנו הלקוח הוא המרכז. תדירות הפינוי נעשית לפי הצרכים שלכם –חד שבועי, דו שבועי, חודשי ואפילו אפשר לתאם לפי קריאה מספר פעמים במהלך השבוע – אנחנו פה בשבילכם.

כחברה המובילה בישראל אנו עומדים במגוון תקני איכות מחמירים בתחום פתרונות אבטחת המידע.

בין תקני ה-ISO המאושרים ניתן למצוא את 27001, 9001 , 14002 , 45000